Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Kadeci na medal – Gratulujemy!!!

kadet-turniej-2016W dniach 28-29 grudnia w Nakle nad Notecią odbył się XI Ogólnopolski Turniej Siatkówki o puchar właściciela firmy AMAN, w którym udział wzięło sześć drużyn młodzieżowych, w tym kadeci Bzury. Podopieczni trenera Przemka Prawdy rozegrali 5 grupowych spotkań po trzy sety każdy oraz o miejsce w klasyfikacji końcowej do dwóch wygranych partii. Siatkarze bez większych problemów pokonali Koset Grudziądz, LMKS Żak-Espadon Przyce, 3F NTS Trójka Nakło i SPS Lębork w trzech setach natomiast opór postawili gospodarze turnieju AMAN NTS Trójka Nakło, z którymi Bzura przegrała dwukrotnie. Tym samym kadeci Bzury zajęli drugie miejsce w turnieju, ustępując tylko niepokonanym zawodnikom gospodarzy.

Nagrodę indywidualną dla najlepiej zagrywającego zawodnika turnieju otrzymał Jakub Kurowski!

Gratulujemy podopiecznym Przemka Prawdy dobrego występu na koniec roku, który na pewno pozytywnie wpłynie na przygotowania do zbliżającego się turnieju półfinałowego o Mistrzostwo Województwa, który odbędzie się w Ozorkowie w dniach 12-14.01. 2017 r. Kadeci Bzury zmierzą się w nim z rówieśnikami MKUS Juvenia Rawa Mazowiecka oraz ULKS MOSiR Sieradz. Już dziś serdecznie zapraszamy na halę by dopingować naszą drużynę!