Sezon 2019/2020

play-off II runda:
stan rywalizacji 2:3 dla Rząsni

Błękitna Armia wraca do gry w Ozorkowie

Pierwszy mecz w 2019 roku w Ozorkowie rozegrają seniorzy. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz, przyjeżdża do Ozorkowa po raz drugi w historii. Pierwszy mecz w sezonie 2016/2017 zakończył się, zwycięstwem siatkarzy Bzury 3:2. Sobotni mecz zapowiada się równie ciekawie, a stawka będzie wysoka. Gramy o przysłowiowe sześć punktów. Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Bzury w Sieradzu 3:2. Punkt zdobyty przez sieradzan w tamtym spotkaniu pozwolił zachować im pozycję lidera. Jednak w drugiej rundzie potracili oni trochę punktów, a siatkarze Bzury na pięć spotkań drugiej rundy stracili tylko jednego seta i prowadzą w tabeli grupy III drugiej ligi z czteroma punktami nad drugim Tubądzinem.

Zapraszamy w sobotę o godz. 18:00