1/2 drogi do celu!

MKS Bzura awansował do 1/2 finału Mistrzostw Polski młodzików. Jako zwycięzca turnieju drużyna z Ozorkowa będzie rozstawiona w losowaniu.

Siatkarze Bzury w Podgrupie A zmierzyli się z MKS VitaSun Będzin i Karpatami Krosno. Następnie w rundzie finałowej zagrali najpierw ze Skrą Bełchatów i Jokerem Piła. Wszystkie mecze wygrane 2:0 dały zwycięstwo w turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Lisiecki. Całej drużynie należą się wielkie brawa. Gratulujemy trenerom Przemysławowi Prawdzie i Albertowi Krzewińskiemu.

Drużyny, które awansowały do Półfinałów to (wytłuszczone drużyny rozstawione):

MKS Bzura Ozorków, EKS Skra Bełchatów, KS Lechia Tomaszów TCS, AKS V LO Rzeszów, UKS Koral Wrocław, UKS Jedynka Międzyrzecz, MMKS Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel, IUKS Jedynka Poznań, SKFiS KaEmKA Starogard Gdański,  Trefl Gdańsk SA, Enea Energetyk Poznań, KS Metro Warszawa, UKS Iskra Warszawa, Tytani Białystok, AZS UWM Olsztyn

Półfinały zostaną rozegrane w dniach 2-3 kwietnia. Gospodarze zostaną rozlosowani wśród drużyn rozstawionych. Przed nami jeden cel- Finał Mistrzostw Polski Młodzików 2021/2022!

Skład Bzury:

Damian Głowacki, Denis Kerre, Igor Kozłowski, Wiktor Kozłowski, Oliwier Kuropatwa, Dawid Lisiecki, Michał Macała, Igor Markiewicz, Mateusz Modliński, Jan Pacholski, Jakub Pajor, Pisera Dawid, Pobrotyn Szymon, Jakub Tyszkiewicz i Kacper Golema. Trener Przemek Prawda i Albert Krzewiński