Następne spotkanie:

Czarni Rząśnia - Bzura

Poprzednie spotkanie

Mickiewicz Kluczbork - Bzura 3:0

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Zwycięstwo i medal na koniec sezonu!!!

Ukoronowaniem ciężkiego, wyczerpującego i bardzo długiego sezonu jest brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w siatkówce plażowej dla pary Kacper Kuropatwa/ Kuba Kurowski!!! W ciągu dwóch dni rozegrali oni pięć spotkań ulegając tylko przyszłym mistrzom (jak przegrywać to z najlepszym ;-))
Ogromne gratulacje i wielkie brawa dla zawodników oraz trenera Pawła Kurowskiego!
Wyniki poszczególnych spotkań:
I runda: Kuropatwa/Kurowski – Mordarski/Prokopowicz (Victoria Wałbrzych) 2:0
II runda: Kuropatwa/Kurowski – Bednarek/Olszewski (SKPS Dunajec nowy Sącz) 2:1
III runda: Kuropatwa/Kurowski – Andrzejewski/Kołtowski (Gwardia Wrocław, Cuprum Lubin) 2:1
1/2 finału: Kuropatwa/Kurowski – Hawryluk/Kubicki (PLAS Kielce) 0:2
3 miejsce: Kuropatwa/ Kurowski – Andrzejewski/Kołtowski 2:0
1 miejsce : Hawryluk/Kubicki –Bąkiewicz/Małecki (Rzemieślnik Kwilicz) 2:1
Sezon 2016/2017 można uznać za zamknięty. Chwila odpoczynku dla zawodników by wkrótce wznowić treningi i przygotowania do kolejnego.
Podsumowanie osiągnięć w sezonie 2016/2017
Siatkówka plażowa:
2 miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów dla pary Albert Krzewiński/Szymon Karnkowski
3 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików dla pary Kacper Kuropatwa/Kuba Kurowski
Mistrzostwo Województwa Kadetów dla pary Albert Krzewiński/Szymon Karnkowski
Mistrzostwo Województwa Młodzików dla pary Kacper Kuropatwa/Kuba Kurowski
Wicemistrzostwo Województwo Juniorów dla pary Albert Krzewiński/Szymon Karnkowski
3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików dla pary Seweryn Sztekmiler/Mateusz Wawrzyniak
Siatkówka halowa:
Połfinałowy turniej o Mistrzostw Polski Kadetów
Półfinałowy turniej o Mistrzostwo Polski Młodzików
Ćwierćfinałowy turniej o Mistrzostwo Polski Juniorów
Mistrzostwo Województwa Kadetów
Mistrzostwo Województwa Młodzików
3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów
4 miejsce w turnieju mistrzostw Polski w mini siatkówce Kinder+Sport dla „czwórki” Bzury w składzie Ciechański Filip, Jagiełło Artur, Jabłoński Łukasz, Nowak Mateusz, Rogalski Klaudiusz, Zawierucha Jakub
7 miejsce seniorów w II lidze gr. 3