Znamy już grupy XXII Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki Kinder + Sport Częstochowa 7-10 lipca 2016

Kinder SportLosowanie odbyło się 15 czerwca 2016 roku o godzinie 12.00 w siedzibie Kapitanatu CRS Ukiel w Olsztynie. W losowaniu wzięli udział: z ramienia Fundacji Polska Siatkówki – Pani Agnieszka Cyran, z ramienia Ślaskiego Związku Piłki Siatkowej – Pan Sebastian Michalak,  w rolę losującego wcielił się Krzysztof Ignaczak, a przedstawicielem z ramienia Miasta Częstochowa był Pan Rafał Pośpiech. Protokół z losowania sporządziła Pani Katarzyna Grabowska- BVIS POLSKA. Na sali obecni byli trenerzy, fotoreporterzy i zainteresowani.

Młodzi siatkarze Bzury znaleźli się w grupie G

1.Plas Warszawa
2.MKS Bzura Ozorków
3.Akademia Siatkówki Kurian Olsztyn
4.MUKS Spartakus Lniano

Trójki dziewcząt i chłopców swoje mecze będą rozgrywać w  Hali Sportowo-Widowiskowa Polonia i Hala Sportowa Częstochowa.

źródło: kinder.częstochowa.pl/inf. własna