Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Zespół trenera Prawdy pokazał “waleczne serce”

Wielkie serce pokazali siatkarze Bzury w meczu z Kasztelanem. W pierwszym secie choć przegrywali 14:18 to zdołali doprowadzić do wyrównania  i walka toczyła się punkt za punkt. Żadna z trzech piłek setowych nie została jednak wykorzystana przez Bzurę i gospodarze wygrali 30:28.

Drugi set od początku przebiegał pod dyktando gości z Ozorkowa, którzy wygrali 25:19. Pozniej jednak powietrze zeszło i gospodarze wygrali do 18 i 17.

,, Waleczne serce” tym razem nie wystarczyło. Kasztelan wykazał się większym doświadczeniem i skutecznością.

Za tydzień prawdziwa “bitwa nad Bzurą”. Miejmy nadzieję, że “waleczne serca” wzbiją się na wyżyny swoich umiejętności, odbudują swoje oddziały i pokonają MMKS Lotnik Łęczyca.

Kasztelan Rozprza – MKS Bzura Ozorków 3:1 (30:28, 19:25, 25:18, 25:17)