Następne spotkanie:

Bzura - Centrum Augustów 23.10.21 godz.17:00

Poprzednie spotkanie

MOS Wola Warszawa - Bzura 3:1

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Wielki sukces w mini-siatkówce!

Ciężko jest zdobyć medal na mistrzostwach Polski, a jeszcze ciężej potwierdzić swoją klasę. „Czwórka” reprezentująca  Bzurę Ozorków w składzie: Kurowski Jakub, Kuropatwa Kacper, Sztekmiller Seweryn, Wawrzyniak Mateusz, Świątkiewicz Damian i Gieraga Kacper zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski w mini- siatkówce w Krakowie. To już drugi srebrny medal podopiecznych trenera  Krzysztofa Jurka, którzy powtórzyli sukces sprzed roku, kiedy to w kat. „trójek” podobnie lepsi okazali się tylko tegoroczni gospodarze z UKS 22 Kraków.

Drużyna Bzury w kat. „dwójek” także była w strefie medalowej, jednak musiała uznać wyższość rywali z województwa łódzkiego – Lechii Tomaszów Mazowiecki, z którymi przegrali w półfinale, a w meczu o trzecie miejsce drużynie UKS-u Plas Warszawa. Skład drużyny: Nowak Mateusz, Ciechański Filip i Zawierucha Jakub. Trener Krzysztof Jurek.