Następne spotkanie:

Bzura - Centrum Augustów 23.10.21 godz.17:00

Poprzednie spotkanie

MOS Wola Warszawa - Bzura 3:1

Sponsorzy klubu
Partnerzy

„Trójka” jedzie na Finał Kinder Sport w mini- siatkówce!

Drużyna Bzury w Finałach Mistrzostw województwa łódzkiego w kat. „trójek” zajęła II miejsce (powtarzając wynik sprzed roku, z kat. „dwójek”) i awansowała do finałów ogólnopolskich Kinder Sport w mini- siatkówce, które odbędą się na początku lipca w Częstochowie. W finale podopieczni trenera Krzysztofa Jurka, ulegli ubiegłorocznym mistrzom Polski w „dwójkach”(nasza dwójka była na 4 miejscu w MP) Lechii Tomaszów Maz. 0:2.
Wcześniej pokonali Krótką Piłkę Łódź 2:0, AS Skra Bełchatów 2:0, Koronę Bełchatów 2:1 i w półfinale SP 13 Lechię Tomaszów Maz.2:0.

Klasyfikacja końcowa:

1. KS Lechia Tomaszów Maz.
2. MKS Bzura Ozorków
3. SP 13 Lechia Tomaszów
4. AS Skra Bełchatów

 

Skład Bzury: Mateusz Nowak, Jakub Zawierucha, Filip Ciechański, Artur Jagiełło

Trener: Krzysztof Jurek  i Grzegorz Zawierucha