Następne spotkanie:

Bzura - Camper Wyszków 18.12.2021 godz.17:00

Poprzednie spotkanie

Bzura - Arka Tempo Chełm 0:3

Sponsorzy klubu
Partnerzy

SREBRNY MEDAL OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ!!!

HISTORYCZNY DZIEŃ DLA BZURY OZORKÓW, GDYŻ PARA REPREZENTUJĄCA BIAŁO- NIEBIESKO- BIAŁE BARWY SIĘGNĘŁA PO PIERWSZY MEDAL MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W HISTORII KLUBU. SZYMON KARNKOWSKI I ALBERT KRZEWIŃSKI W FINAŁACH MP KADETÓW ROZGRYWANYCH W WARSZAWIE W DNIACH 18-19 LIPCA, WYGRALI CZTERY SPOTKANIA KRISPOLEM WRZEŚNIA, GÓRNIKIEM RADLIN, TEMPEM PRZYSUCHA I KANIASIATKA GOSTYŃ I SWOJEGO POGROMCĘ ZNALEŹLI DOPIERO W WIELKIM FINALE. PODOBNIE JAK W PÓŁFINAŁACH ROZGRYWANYCH W WARSZAWIE LEPSZA OKAZAŁA SIĘ PARA Z UKS TEMPO CHEŁM. SŁOWA UZNANIA NALEŻĄ SIĘ ROBERTOWI KARNKOWSKIEMU I PRZEMKOWI PRAWDZIE, KTÓRZY PRZYGOTOWALI DRUŻYNĘ DO SUKCESU.