Następne spotkanie:

Kasztelan Rozprza - Bzura 26.09.2020

Poprzednie spotkanie

AZS 2020 Częstochowa - Bzura 3:2/3:1/3:0

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Przemysław Prawda poprowadzi Bzurę w meczu z Kasztelanem

Trener Grzegorz Zawierucha z powodów zdrowotnych musi odpocząć od pracy w klubie w najbliższych meczach. Jego miejsce zajmie tymczasowo Przemysław Prawda.

Przemek Prawda był trenerem seniorów w sezonie 2014/2015 oraz 2015/2016. Pod jego wodzą siatkarze Bzury utrzymali się w drugiej lidze po barażach z STS-em Skarżysko-Kamienna. Później trener Prawda pracował m.in. z kadetami z którymi dotarł do Pólfinalów MP w Świnoujściu. Jako trener ma w swoim dorobku srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w siatkówce plażowej zdobyty w Warszawie w 2017 roku. A jego podopiecznym na tych mistrzostwach był Albert Krzewiński.

Najbliższa okazja do powrotu na ławkę trenerską seniorów  nadarzy się w sobotę w Rozprzy o godz 18.