Kasztelan Rozprza - Bzura

MOSiR Sieradz - Bzura 3:0

Niedziela, godzina 15.00- dla kogo będzie szczęśliwa?

Po trzech tygodniach przerwy seniorzy wracają do rywalizacji o mistrzostwo gr. 3 II ligi. Rywalem Bzury będzie beniaminek z Grodziska Mazowieckiego, posługujący się buńczucznym hasztagiem „na nich”. Jednak  nawiązując do przysłowia zaczerpniętego ze starożytnego miasta z nazwy drużyny Sparta,  klub z Grodziska wróci z tarczą, lub na tarczy. Innej możliwości jak podczas spartańskich wojen nie ma.

Bzura ma w tabeli jeden punkt przewagi nad niedzielnym rywalem. UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki zaczyna z meczu na mecz grać coraz lepiej, dlatego MKS Bzura Ozorków musi pokazać się z bardzo dobrej strony, aby „na tarczy” odesłać przeciwników do domu. Silną stroną Bzury może być radość z gry, która będzie odpowiedzią na agresywny przekaz medialny klubu z Grodziska Mazowieckiego i ta radość może sprawić, że niedziela będzie szczęśliwa dla nas.

Zapraszamy serdecznie na mecz w  17 listopada o godzinie 15.00