Listopadowe wspomnienia

1 listopada to dzień Wszystkich Świętych, tuż po nim są Zaduszki. W tych dniach wspominamy tych, którzy odeszli nie tylko w minionym roku ale po tamtej stronie są już jakiś czas. Rok 2020 to “dziwny” rok pod każdym względem. W wakacje pożegnaliśmy Andrzeja Czerwińskiego byłego zawodnika Bzury. Ekipa siatkarska po tamtej stronie coraz silniejsza trener Henryk Domalążek, twórca pierwszych sukcesów ozorkowskich siatkarzy, czy przyjmujący Konrad Małecki w sierpniu minęły 3 lata od tej niespodziewanej wiadomości. Nie zapominamy o Krzysztofie Królaku, założycielu Klubu Kibica popularnym Chrisie, którego nie ma już wśród nas blisko 13 lat. Lista nieobecnych z roku na rok jest coraz dłuższa.

Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim