Mickiewicz Kluczbork - Bzura 3:0

Kolejny złoty medal w mistrzostwach województwa łódzkiego kadetów

Turniej o mistrzostwo województwa łódzkiego w siatkówce plażowej odbył się w Sulejowie w dniach 3-4 czerwca.  Najlepsi okazali się reprezentujący Bzurę Ozorków Albert Krzewiński i Szymon Karnkowski .  Pierwsze cztery drużyny awansowały do Półfinałów Mistrzostw Polski Kadetów w Siatkówce Plażowej. V miejsce zajęła druga para Bzury: Kacper Kuropatwa i Jakub Kurowski, XII miejsce Szymon Świercz i Kacper Skopiński.

W meczu o złoty medal i tytuł mistrzów województwa para Krzewiński/Karnkowski pokonała trenujących  na co dzień w SMS -ie Spała, a reprezentujących Wifamę Łódź parę Brdak/ Foltynowicz. Trzecie miejsce przypadło drużynie MOSIR-u Sieradz Płachta / Lesiecki.

Opiekunami drużyn reprezentujących Bzurę byli Robert Karnkowski i Przemysław Prawda, który jako trener kadetów zdobył w tym sezonie złoto w mistrzostwach województwa łódzkiego tak na hali jak i na plaży. Gratulujemy i życzymy awansu do Finałów Mistrzostw Polski.