Juniorzy Bzury poznali swoich rywali w 1/4 Mistrzostw Polski

Juniorzy Bzury poznali swoich rywali w ćwierćfinałowym turnieju o Mistrzostwo Polski. Trafili do grupy VII, w której gospodarzem będzie drużyna Effectora Kielce. Poza kielczanami podopieczni Przemka Prawdy zmierzą się w podgrupie z juniorami AKS-u Orkan Nisko. Drugą podgrupę tworzą zespoły: KS Wifamy Łódź, Siatkarza Staszów oraz UKS-u Trójka Międzyrzec Podlaski.

Turniej odbędzie się w dniach 23-26.02.2017 . Dwie najlepsze drużyny uzyskają awans do półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów.

Gr. A

1. Effector Kielce
  2. Bzura Ozorków
  3. AKS Okran Nisko