play-out ???- Bzura 21-22.03.2020

Jakub Kurowski powołany na ANOC World Beach Games Qatar 2019

Jakub Kurowski (MKS Bzura Ozorków) otrzymał powołanie na I Igrzyska Sportów Plażowych, które odbędą się w Katarze w dniach 12-16 października 2019 roku. Będzie reprezentował Polskę w siatkówce plażowej w nietypowej odmianie 4X4. Pierwszy mecz Polska rozegra z reprezentacją Mozambiku w sobotę 12 października o godz. 16. Relację z meczów będzie można śledzić na stronie awbqatar.com
I Światowe Igrzyska Sportów Plażowych będę się odbywać w 14 dyscyplinach tj. piłka nożna plażowa, piłka ręczna plażowa, tenis plażowy i wiele innych. Wystąpi 1237 sportowców z 97 krajów z całego świata. Polskę będzie reprezentować 9 mężczyzn i 13 kobiet w różnych dyscyplinach.
Doświadczenie zdobyte na tak dużej imprezie przez Jakuba Kurowskiego może zaprocentować w przyszłości. Życzymy jak najlepszego wyniku. POWODZENIA!