Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

II runda play-off – stan rywalizacji 2:0 dla Bzury

W miniony weekend siatkarze Bzury rozpoczęli walkę w II rudzie play-off. Podopiecznym Grzegorza Zawieruchy przyszło w tej fazie rozgrywek zmierzyć się z Czarnymi Wirex Rząśnia. Obydwa spotkania nie dostarczyły tak  wielu emocji kibicom zgromadzonym w hali przy Traugutta.

Sobotni mecz rozpoczął się od wygranego seta do 20 przez Czarnych i to na tyle było stać w tym spotkaniu. Kolejne trzy padły pewnym łupem naszych siatkarzy. W czwartym secie seria dobrych zagrywek Adama Herbicha sprawiła, że przewaga była na tyle duża, że spokojnie można było kontrolować sytuacje na boisku.

Niedzielne spotkanie miało bardziej spokojny przebieg i tylko w końcówce trzeciej partii na chwilę na prowadzenie wyszli przyjezdni . Ozorkowianie szybko opanowali sytuację, wygrywając seta do 21 i cały mecz 3:0.

Za dwa tygodnie rywalizacja przenosi się do Rząśni, gramy do trzech wygranych spotkań. Zwycięzca awansuje do turnieju półfinałowego o wejście do I ligi.

Bzura Ozorków – Czarni Rząśnia 3:1 (20:25, 25:19, 25:20, 25:19)

Skład Bzury: Herbich, Staniszewski, Ciesielski, Kosz, Więckowski, Pełka, Antosiak (l) oraz Krzewiński

Bzura Ozorków – Czarni Rząśnia 3:0 (25:18, 25:18, 25:21)

Stan rywalizacji: 2:0 dla Bzury