Historyczny sezon rozpoczęty

Sezon 2021/2022 będzie z całą pewnością historyczny, chociażby z tego względu że po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat o końcowej klasyfikacji będzie decydować wyłącznie runda zasadnicza, bo tylko taka będzie rozgrywana. Dlatego trzeba od początku skutecznie punktować w każdym meczu. Z tego względu każdy punkt jest bardzo ważny i ten zdobyty w pierwszym meczu w Wyszkowie z tamtejszym Camperem wiele waży.

Teraz przed nami kolejny ciężki mecz z warszawskim Metrem. Ważne, żeby dobrze rozpocząć sezon, a szczególnie dobrze mecze u siebie. `Z tym przeciwnikiem nigdy nie mierzyliśmy się w oficjalnym spotkaniu. Jest to drużyna skoncentrowana na szkoleniu przede wszystkim młodzieży, jednak mają kilku ciekawych seniorów i będzie to na pewno bardzo interesujące spotkanie.

Skład, który przedstawiamy pokazuje, że mamy mieszankę rutyny z młodością i to może być recepta na sukces:

Zapraszamy na pierwszy mecz w sobotę o godz. 17.