Bzura “zatańczy” z Wilkami

Przed Bzurą przedostatnie spotkanie pierwszej rundy. Tym razem zawodnicy wcielą się w rolę  z filmu pt. “Tańczący z Wilkami”.

Obie drużyny znajdują się na dwóch różnych biegunach. Wilki Wilczyn mają do tej pory ujemny bilans spotkań, ale to nie do końca oddaje sytuację tej drużyny w obecnym sezonie. Drużyna z Wielkopolski  wygrała 3 mecze, ale mogła wygrać jeszcze dwa kolejne. Na razie sprawiają wrażenie uśpionego wulkanu.

Bzura przeciwnie prezentuje agresywne nastawienie w każdym meczu.  Ozorkowianie nie dają za wygraną żadnemu rywalowi, każdemu przeciwnikowi wydzierają zwycięstwo z gardła. Czy wyrwą je również Wilkom?

Okaże się to w sobotę 17 listopada od godz. 20 w Wilczynie.